Korduma kippuvad küsimused

Vastus

 

Lendit on inglesekeelsete sõnade “lend” ja “it” omavaheline tulem, mis tähendab eesti keeles “laenuta seda”. Nii nagu portaali nimetus nii ka eesmärk: miks osta, kui saab laenutada Lendit on uus mõtteviis! 😄

 

Kas oled mõelnud, et vahepeal oleks tarvis mingit asja kasutada, kuid selle ostmine on liiga kulukas?

 

Liitudes meie laenuvõrgustikuga, saad:

  • suurema valiku esemetest, mida laenutatakse;
  • võimaluse teenida passiivset tulu;
  • aidata kaasa ületarbimise vähendamisele.

 

Vastus

Lendit aitab teenida passiivset tulu ja säästa loodust! 

 

Rendi välja asju, mida kasutad harva, kuid mis on endiselt väärtuslikud. Meie ümber on inimesi, kes soovivad kasutada teatud asju mõnel või teisel ajal, kuid nende ostmine on liiga kulukas ühekordseks kasutamiseks. Kui Sul on teatud asi juba soetatud ning kasutad seda harva, siis nüüd on sul võimalus pakkuda seda teistele.

 

See on uus keskkonnasäästlik mõtteviis, mis vähendab ületootmist. Lenditiga võidavad kõik! 🔥

 

#rohelinemõtteviis

 

Vastus

Kuulutuse lisamine on väga lihtne protsess! 😉

 

Oletame, et Sinu eesmärk on auto rentimine Lendit kaudu. Rentimiseks pead esiteks registreerima kasutaja portaalis Lendit. Teiseks on tarvis kinnitada oma kasutaja, see tähendab, et pead kinnitama oma e-maili, lisama kasutajanime ning salvestama muudatused. Kui Sinu kasutaja staatus on "kinnitatud", siis pead vajutama nuppu "Lisa kuulutus", seejärel täitma kõik lahtrid.

 

NB! Oluline on täita lahtrid nii, et potentsiaalsel kliendil, kes otsib autot saab kõik vastused Sinu kuulutuse kirjeldusest. Hea kuulutus on põhjalik, usaldusväärne ja koos kaunite piltidega!

 

Vastus

Olukorras, kui soovid muuta oma parooli peale registreerumist Lendit lehele kasutadas Google- või Facebook sisselogimist, kuid see ei õnnestu. Ära muretse see võtab aega vaid mõne minuti! 🙂

 

Antud olukorras on lahendus väga lihtne, sul on tarvis saada meile päring selle kohta, et unustasid parooli ning Sinu e-mailile saadetakse parooli lähtestamise link.

 

NB! Pead esmalt logima Lendit portaalist välja, vajutadas oma profiilipildile ning rippmenüüst valima "Logi välja". Seejärel tuleb sul teha meile päring oma parooli taastamiseks. Selleks vajuta nupule "Logi sisse" ning avanenud lehel "Unustasid oma parooli?". Seejärel avad e-mailie saadetud parooli lähtestamise lingi ja lood uue parooli.