Lendit Blogi

Blogi pilt

Lendit on uus portaal mõeldud Sulle!win-win

 

Meie esimene bolgipostitus on pühendatud kõikidele, kes on kunagi rentimisega seotud olnud - ehk tõenäoliselt kõigile :)

 

Kui Sa oled natukenegi mingi asja rentimist googeldanud, siis reeglina tead, et iga eseme rentimiseks on olemas eraldi selle rentimisele spetsialiseerunud ettevõte. Näiteks auto rent, lumelaua rent, korterite üürimine, peotelkide rent, matkaautode rent, tööriistade rent ja teised. Seda nimekirja võiks jätkata, aga said juba mõttest aru. Väga ajamahukas ja keeruline on leida endale sobiv pakkumine, sobivas kohas, sobiva hinnaga. Lendit pakub võimalust nendel samadel ettevõtetel ja kõikidel eraisikutel enda esemeid sellel platvormil kuulutada, luues üle-eestilise laenutusvõrgustiku.

 

Igaühel on kindlasti esemeid ning mõnel isegi kinnisvara, mis leiab harva kasutamist või seisab kasutult. Olgu see siis ainult üheks lõpuaktuseks ostetud ülikond, üheks puurimiseks ostetud akutrell, üheks sünnipäevapeoks ostetud peotelk või harva kasutatav matkauto. Kahtlemata on Sul olnud ka olukordi, kus oleks vaja näiteks jalgratast, millega rattaretkele minna; tööriista, mida läheb remondi ajal ainult korra tarvis; autot, millega suvepuhkuse ajal Eestimaale tiir peale teha või haagissuvilat, millega reisida. Miks mitte mõelda tulevikus selle peale, et mõneks pidulikuks ürituseks vajamineva ülikonna laenutad hoopis kaaslinnlase käest või remondiks vajamineva tööriista trepikojanaabrilt. Arusaadavalt ei oskagi aimata, kellel Sinu läheduses olevatest inimestest võib soovitud ese olemas olla ning oleks nõus seda paari euro eest laenama - selleks ongi Lendit loodud!

 

Lendit rendi- ja üürikuulutuste portaal on uus- ja roheline mõtteviis

 

Loomulikult saad ka ise laenutaja rollis olla ning talvisel tööpäeval laenata talvepuhkusele minejale enda lumelauda ja teenida sellega lisaraha. Kuna Lendit platvormile saab ka üürikuulutusi lisada (seda loomulikult tasuta), olgu selleks lühi- või pikaajaline üür, võid kaaluda enda vaba toa, korteri, maja või garaaži välja üürimist. Vahest seisab Sul jalgratas keldriboksis ning äsja linna saabunud turist sooviks endale turuhinnast odavamalt ratast rentida. Äkki avastasid, et sul on aias viimati eelmisel aastal kasutatud järelhaagis ning soovid selle pealt natukene tulu teenida. Sellisel juhul lisa enda kuulutus julgelt Lendit portaali!

 

Loodame, et said mõtteainet, miks peaksid olema laenaja või laenutaja rollis. See on win-win kõigile, esiteks on laenutamishinnad madalamad, kuna hinna sees ei ole teenustasusid ning laenutaja ei ole sunnitud nii kõrget hinda küsima, sest ta ei kasuta seda seda eset kogu aeg. Samuti tundub hea mõttena mõne enda kasutult seisva asja eest lisaraha teenida. Mida rohkem on meil kasutajaid, seda parem on valida enda sobivamat pakkumist – nii kvaliteedi kui asukoha poolest. Tagatipuks säästame enda tarbimisharjumuste muutmisega loodust, vähendades ületootmist- ja tarbimist.

 

#rohelinemõtteviis #lenditKristjan Pikhof

29 Aug, 2021