Lendit Blogi

Blogi pilt

Järelhaagise rent on õige valik!Kui Sa oled kunagi googeldanud "järelhaagise rent", siis oled märganud, et igal ettevõttel on enda järelhaagise rentimise koduleht. Tülikas ning ajakulukas on iga leht eraldi läbi sirvida, et endale sobiv järelhaagis leida. Miks ei võiks neid kõiki pakkumisi ühe lehe pealt leida ning sobiv pakkumine välja valida? Nüüd on see võimalik Lendit'i rendi-ja üürikuulutuste platvormil!

 

Esmalt kutsume üles kõiki ettevõtteid, kelle tegevusalaks on järelhaagise rent, lisama ka paralleelne kuulutus meie platvormile. Nõnda on võimalik jõuda veel rohkemate inimesteni ja olla olemas inimese jaoks, kellele Sinu rendipakkumine on kõige sobivam. Sellisel juhul ei pea enam muretsema, kas ettevõtte veebileht annab otsingumootoris kõige esimese vaste või avaneb alles teisel lehel. Pead ainult lisama kuulutus ja huviline ise otsustab, millise järelhaagise ta soovib rentida.

 

Samuti on Lendit’i laenutusplatvorm mõeldud ka eraisikutele, seega kui Sul on järelhaagis, siis lisa ka enda kuulutus ning rendi see välja ja teeni lisaraha. Arvesta sellega, et keskmisel inimesel võib järelhaagise rentimiseks tekkida vajadus paar korda aastas – kolides, remonti tehes, suuremaid esemeid tassides jne. Tal pole mõistlik osta endale 1000-2000 euro eest järelhaagist, mis leiab maksimaalselt paar korda aastas kasutamist. Mõistlikum on see vajaminevaks korraks rentida. Miks mitte enda järelhaagist sobivatel aegadel välja rentida ning selle pealt tulu teenida?

 

Isegi kui oled juba järelhaagist rentinud ning pole pidanud vajalikuks endale seda soetada, siis mõtle selle peale, et võib olla on Sinu naabertänavas kellelgi soodsama hinnaga sama järelhaagis rentida, mille järgi Sa tavaliselt teise linna otsa sõidad. Sellise mõtteviisiga mõeldes võidab nii rentija kui ka rendileandja. Seega kui järgmine kord mõtled järelhaagise rendi peale, siis esmalt ava Lendit'i rendi- ja üürikuulutuste portaal ja tutvu sobivate pakkumistega.

 

#rohelinemõtteviis #mõtlesäästlikultKristjan Pikhof

26 Sep, 2021