Lendit Blogi

Blogi pilt

Milleks rentida drooni? Ja mis see on?Väga lihtne, droon on mehitamata õhusõiduk, mille pardal ei ole inimesi. Sellega on võimalik teha erinevaid asju, alates militaarülesannetest kuni näiteks paki kohaletoimetamiseni, kuna droon on võimeline edastama pilti ja läbima suuri vahemaid kiiresti! Aga miks peaks tavaline inimene üldse drooni rentima?

 

Kaameraga droon - Lendit rendi- ja üürikuulutuste portaal

 

Droon on ülimalt mõnus vabaaja veetmiseks, sest pakub nii pinget kui ka kogemust, olles hea vaheldus argielule. Drooniga on võimalik teha pilte, mille jäädvustamine on tavalise fotoaparaadiga võimatu või väga raske, kuna drooni saab lennutada nii siseruumis, kui ka näiteks väljas tugeva tuule käes. Olemas on nii suured kui ka väikesed droonid, laste droonid ja kaameraga droonid. Drooni hind algab 20-300 eurost ning keskmise kaameraga drooni hind hakkab 300 eurost. Võimsamad droonid maksavad mitu tuhat eurot. Sellele lisaks on drooni varuosad samuti vajalikud erinevate ülesannete täitmiseks, need  tõstavad drooni komplekti hinda veelgi. Seega korraliku drooni soetamine on üpris kulukas, sest odavad droonid ei ole niivõrd head ja nende kasutusvõimalused on palju piiratumad.

 

Drooni rentimine - Lendit rendi- ja üürikuulutuste portaal

 

Drooni rentimine on mõistlikum, sest kui Sinu töö ei ole seotud drooni lennutamisega, siis tõenäoliselt seisaks droon enamik ajast karbis voodi all. Seega on sul võimalik säästa raha ning kasutada tehnoloogilist lahendust, mis on põnev, kaasaegne ja kaasahaarav. Samuti võib rentimine olla efektiivne viis drooni testimiseks enne päris ostu, seega saad enne suuremat väljaminekut drooni katsetada ja veenduda, kas see vastab Sinu nõudmistele.

 

Ja juhul, kui Sinu töölõigul võib vahest drooni vaja minna, siis rentides ei pea sa koheselt väga suurt summat välja käima, kuid saad koheselt tipptasemel drooni kasutada ilma, et see kuude kaupa asjata nurgas seisaks. Tahad teha ägedad droonipildid üritusest? Ei ole probleemi! Lendit'i rendi- ja üürikuulutuste portaali vahendusel leida endale sobiva drooni õigeks ajaks. Rendi droon ja tagasta see peale kasutamist – kõik võidavad. Säästad loodust ja oma rahakotti!

 

#rohelinemõtteviis #droonirentKristjan Pikhof

29 Sep, 2021