Lendit Blogi

Blogi pilt

Milleks on vajalik autorent? 4 põhjust!Autorent on uus trend, millega teenida tulu või vähendada oma väljaminekuid. Igapäevaselt oleme harjunud sellega, et auto omamiseks tuleb võtta auto liisingusse või teha üks suurem väljaminek selle välja ostmiseks. Seetõttu paigutavad investorid isiklikud autod pigem väljamineku reale. Kuid kuidas kvalifitseerida auto ostu oma eelarves kui investeeringut? Lendit võimaldab igaühel autot välja rentides teenida tulu!

 

1. Teeni tulu oma autoga

Uue auto ostmisega üldjuhul kaasneb igakuine kohustus, mille suurusjärk jääb 300 euro kanti. Kuid kui kasutad autot harva näiteks tööle ja tagasi sõites, sellisel juhul ei ole mõistlik enda autot osta, sest see seisaks iga päeva umbes 8 tundi. Lisaks on Eesti suuremates linnades võimalik murevabalt ühistranspordiga või muu liiklusvahendiga soodsalt ja kiirelt punktist A punkti B jõuda. Seega on võimalik teenida vähekasutatud auto pealt tulu.

Rentides on võimalik katta kogu auto liisingumakse ja teenida veel pealegi. Teine variant aga vähenda oma auto liisingumakset seda välja rentides. Seega on rentimine mõistlik viis nii väljaminekute vähendamiseks kui tulu teenimiseks!

 

2. Rendi siis kui sul on autot vaja

Roheline mõtteviis ja mõistlik majandamine rahaga soosivad mõtet, et auto ostmine on suur väljaminek, mis ei ole tihtipeale suuremas linnas mõistlik. Kuid tuleb ette olukord, kui meil on vaja autot, et: sõita linnast välja, minna matkale, käia poes või viia kaasa kohtingule ja palju muud. Nendel juhtudel on mõistlik lahendus autorent, kuna saad endale soovitud ajal kasutada autot, mis täidab Sinu eesmärki.

Autorent, siis kui vaja - Lendit rendi- ja üürikuulutuste portaal

 

3. Sõida luksusliku autoga

Olgem ausad, kui paljudel meist on võimalik sõita oma unistuste autoga ringi? Autorent aga võimaldab igaühel sõita tähtsale sündmusele oma unistuste autoga! Sõida pulma või kohtingule oma unistuste autoga, mis tagab hulgaliselt positiivseid emotsioone ja teeb päeva meeldejäävaks. Autorent on viis tagada positiivseid emotsioone seejuures hoides raha kokku!

 

4. Autorent kui elustiil

Lendit toetab mõtteviisi, mis on suunatud taaskasutamisele. Milleks osta uus, kui on võimalik vana taaskasutada. See on mõtteviis, mis aitab säästa nii raha kui ka loodust. Autorent võimaldab olla õigel ajal soovitud kohas koos enda oluliste inimestega.

 

Rendilepingu allkirjastamine autorendi jaoks - Lendit rendi- ja üürikuulutuste portaal

 

#rohelinemõtteviis  #uusmõtteviisKristjan Pikhof

15 Sep, 2021